Вони створюють новорічний настрій у Львівській політехніці: в головному корпусі Університету встановлено ялинку

27 грудня 2016, 12:03
Борис Козловський, прес-служба Львівської політехніки

Напередодні кожного нового року у вестибюлі головного корпусу Львівської політехніки традиційно з’являється зелена красуня. Університет дбає про збереження живих ялинок, тому вже чимало років новорічний настрій створює ялинка синтетична.

Її встановлення та причепурювання – турбота коменданта головного корпусу Лесі Мельник. Разом із нею наряджали ялинку іграшками прибиральниці Оксана Качор, Марія Орнат та Галина Михалець, робітник Степан Сарамака.

У ці дні студенти і працівники Львівської політехніки та гості Університету залюбки фотографуються на фоні ялинки. А цьогоріч вестибюль ще й прикрашають великі білосніжні витинанки. Це – по-справжньому витончені художні твори, автором яких є знана львівська майстриня Дарія Альошкіна. Відкрив її мистецтво для Львівської політехніки директор Науково-технічної бібліотеки Андрій Андрухів, який напередодні влаштував виставку її витинанок.

Сама ж Дарія скромно оцінює свої роботи і сам процес їхнього виготовлення: «Для витинанки потрібні бажання, терпіння, клаптик паперу та ножиці».

Твори майстрині будуть експонувати в Університеті впродовж усього святкового періоду.