Випускниця кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки проводить тренінги для студентів Університету

28 грудня 2016, 11:09
Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки

Нещодавно в Інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся тренінг для студентів І курсу. Про можливості успішної реалізації соціальних проектів розповідала випускниця кафедри менеджменту організацій Марія Салієнко – виконавчий директор Кластера видавничої діяльності та поліграфії, директор з розвитку в компанії Raumplus.

Під час тренінгу панувала творча атмосфера, зокрема студенти-першокурсники, які були поділені на команди, сформували три цікаві соціальні проекти.

Ще раніше Марія Салієнко разом із доцентом кафедри менеджменту організацій Львівської політехніки Ігорем Кулиняком провели семінар-тренінг для студентів V курсу Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології. Команди студентів представляли свої ІТ-проекти, ідентифікували потенційні ризики та оцінювали їхній рівень, а також пропонували заходи для мінімізації виявлених ризиків.