Євроінтеграційні процеси – плюси та мінуси: зі студентами ІГСН зустрівся представник Міжнародного фонду «Відродження»

18 квітня 2016, 08:08
Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»

Почути думку про плюси та мінуси євроінтеграції України, можливості для розвитку українського бізнесу від заступника виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження», уповноваженого з питань підприємництва при Державній фіскальній службі України, колишнього віце-президента зі стратегічного розвитку та в. о. президента Американської торгівельної палати в Україні Тараса Качки 7 квітня прийшли студенти-політологи ІГСН.

Впродовж години, яка справді пролетіла дуже швидко, студенти-політехніки дізналися чимало цікавого про те, які позитиви для нашої країни від вступу до ЄС. Гість говорив про те, що особлива вигода є у сфері торгівлі з Європою. Зокрема це відкриття нових ринків для збуту продукції, а також можливостей ведення власного бізнесу за кордоном.

Студентів ознайомили і з програмами та проектами, які реалізовує Благодійний фонд «Відродження» за підтримки різних громадських організацій та закордонних партнерів. Також молоді запропонували долучатися зі своїми цікавими ідеями.