Завідувач кафедри ЗМД Ольга Мельник була гостем-експертом телепрограми «Сусіди» на ТРК «Львів»

20 грудня 2016, 11:12
Катерина Дзюбіна, кафедра ЗМД Львівської політехніки

У грудні 2016 року завідувач кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності д.е.н. проф. Ольга Мельник взяла участь у телепрограмі «Сусіди» на ТРК «Львів» як запрошений експерт із проблематики транскордонного співробітництва.

В інтерв’ю Ольга Мельник окреслила ключові особливості, проблеми та перспективи розвитку транскордонного співробітництва в умовах вступу в дію Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Основну увагу професор акцентувала на підготовлених змінах до Закону України «Про транскордонне співробітництво», які сформовані експертною групою під керівництвом народного депутата України Оксани Юринець, Голови підкомітету з питань регіонального розвитку та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС у Комітеті ВРУ з питань європейської інтеграції.