Змагалися майбутні електроніки: в Університеті відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу

31 березня 2016, 15:50
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

У Львівській політехніці відбулася підсумкова конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових розробок у галузі електроніки. Свої роботи представили 25 студентів із вишів Києва, Харкова, Одеси, Херсона, Сум, Запоріжжя, Житомира, Львова.

Як розповів заступник голови комісії, декан повної вищої освіти професор ІТРЕ Сергій Убізський, серед фінальних робіт були досить-таки цікаві. Саме тому комісія вирішила відзначити найкращі роботи з біомедичної електроніки, мікро- й наноелектроніки, за інноваційність та оригінальність дослідження, технічну реалізацію, теоретичне дослідження, високий рівень теоретичного обґрунтування проблеми, експериментальне дослідження, роботу, що має значення для оборони і безпеки. До слова, серед відзначених – багато дівчат. Усі учасники отримали сертифікати, а також подарунки від кафедри електронних приладів для бібліотек своїх вишів – чотиритомне видання «Мікроелектронні сенсори фізичних величин».

А переможцями конкурсу стали: Андрій Лужевський та Олександр Пацьоров із Національного авіаційного університету, які представили колективну роботу і здобули диплом першого ступеня; Василь Греб із Львівської політехніки й Ігор Коломієць із Сумського держуніверситету нагороджені дипломами другого ступеня; Ілля Шмук (Сумський держуніверситет), Антон Попадюк (Харківський національний університет радіоелектроніки), Дмитро Захарченко (Київська політехніка), Володимир Бородайкевич (Чернівецький університет) вибороли третє місце.

– Хочеться відзначити роботу переможців. Студенти представили технічну розробку засобу для навчання і читання шрифтом Брайля. Це цілий проект, спрямований на допомогу людям із вадами зору, – резюмує професор Убізський.