31 жовтня 2017, 16:59
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/10/31/illustrations/dsc5982ort.jpg?itok=L5RMzASF×tamp=1509461981)
31 жовтня 2017 року на засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» відбулося вручення дипломів переможців конкурсу «Кращий молодий науковець року». За підсумками конкурсу у Навчально-науковому інституті економіки і менеджменту кращим молодим науковцем стала асистент кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності, заступник завідувача з навчально-методичної роботи, к.е.н. Марта Адамів.
Колектив кафедри ЗМД вітає переможця і бажає подальших наукових здобутків!
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/31/gallery/dsc_5982or.jpg?itok=6Z2eESH5×tamp=1509461981)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/31/gallery/gramota.jpg?itok=E9U6R7HM×tamp=1509462033)