Асистента кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки запросили до Польщі на наукове стажування

17 серпня 2017, 08:59
Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки

Асистент кафедри міжнародної інформації Національного університету «Львівська політехніка», кандидат політичних наук Тарас Польовий отримав запрошення для проходження наукового стажування в Польщі як один із переможців Стипендіальної Програми Уряду Республіки Польща для молодих науковців.

Стипендіальна програма Студіуму Східної Європи Варшавського університету призначена для кандидатів із України, Росії, Молдови, Білорусі, а також країн Середньої Азії і Закавказзя. Стипендію надають для проведення стажування, яке включає в себе річну програму додаткових індивідуальних досліджень в академічних центрах Польщі.

Участь у програмі передбачає мовне стажування, відвідування академічних занять та написання наукової роботи під керівництвом наукового консультанта.