Центр студентського капеланства запрошує студентів Університету на Богослужіння та богословські зустрічі

7 березня 2017, 17:15
За матеріалами сайту «Капеланство.info»

Центр студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ ласкаво запрошує молодь на Богослужіння та богословські зустрічі, що відбуватимуться в осередках Центру у львівських вищих навчальних закладах.

Розклад Богослужінь та богословських зустрічей для студентів Львівської політехніки

• Щодня о 18:00 – Божественна Літургія
  • Понеділок, 19:00 – Біблійні читання для студентів, Студентський Храм блаженного священномученика Олексія Зарицького, вул. Лукаша, 3а (студмістечко Національного університету «Львівська політехніка», дерев’яний храм).
  • Вівторок, 19:00 – Богословські зустрічі зі студентами:
    • гуртожиток № 8, студентська каплиця Покрови Пресвятої Богородиці, вул. А. Сахарова, 23;
    • гуртожиток № 9, студентська каплиця, вул. Лукаша, 2;
    • гуртожиток № 15, студентська каплиця Володимира і Ольги, вул. Академіка Лазаренка, 42;
    • Студентський Храм блж. свщмч. Олексія Зарицького, вул. Лукаша, 3а.
  • Середа, 19:00 – Хресна дорога для молоді (на час Великого посту), Студентський Храм.
  • П’ятниця, 19:00 – Хресна дорога для всіх, Студентський Храм блж. свщмч. Олексія Зарицького.