Двом політехнікам, що користуються електронним мобільним студентським квитком, ПриватБанк подарував смартфони

26 грудня 2017, 16:23
За матеріалами «Львівської газети»

Студентам Національного університету «Львівська політехніка» пощастило, і на свято Миколая 19 грудня Ярина Герега та Дмитро Сахарук отримали сучасні смартфони від ПриватБанку. Вони перемогли в акції для студентів, які використовують мобільний студентський квиток. І Ярина, і Дмитро задоволені інновацією, адже це сучасно та зручно.

Електронний мобільний студентський квиток робить життя та навчання студентів максимально легким і комфортним. Проект впровадження «Електронного мобільного студентського квитка» ініційований Національним університетом «Львівська політехніка» та ПриватБанком за погодженням із Міністерством освіти і науки України та в партнерстві з Львівською міською радою.

Як повідомили ініціатори проекту, квитки будуть безкоштовними для кожного студента Львівської політехніки. Щодо наповнення, то розробники наголошують: через електронний квиток студент матиме змогу отримувати розклад, консультації до іспиту, доступ до електронних засобів навчання, опитування й анкетування тощо.