![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/10/20/illustrations/2017-10-12155033t.jpg?itok=i7Xu6hGz×tamp=1508492309)
Представники ІТ-компанії SoftServe зустрілися зі студентами ІТРЕ й розповіли їм про особливості роботи компанії, а також про те, які фахівці їй потрібні та які є вимоги до кандидатів.
На зустріч прибули маркетологи Зеновій Павток і Ксеня Балук. Ця комп’ютерна фірма успішно розвивається вже 24 роки. Заснована у Львові, однак розвинулася у дев’яти країнах світу. За той час вона здійснила понад 3500 проектів для понад 150 провідних світових компаній. Її професіонали працюють у різних сферах ІТ.
Позаяк компанія розвивається, то постійно потребує нових працівників, на сьогодні найбільше програмістів. Особливість SoftServe в тому, що туди без застережень беруть студентів, здебільшого від третього курсу. Для цього їм доведеться скласти тести з програмування та англійської мови, яку треба знати на рівні не нижчому, ніж Intermediate. Початківці мають можливість три місяці навчатися в ІТ-академії і згодом зростати кар’єрно.
Під час зустрічі студенти не лише уважно слухали, а й активно ставили запитання: чи можна вже на другому курсі працювати в SoftServe, чи важливо мати диплом і чи диплом магістра має переваги над дипломом бакалавра.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/20/gallery/2017-10-12_11.28.22.jpg?itok=NUFPhXZA×tamp=1508492309)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/20/gallery/2017-10-12_15.48.38.jpg?itok=m2pUNEEX×tamp=1508492309)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/20/gallery/2017-10-12_15.48.58.jpg?itok=C0PjENIH×tamp=1508492309)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/20/gallery/2017-10-12_15.49.59.jpg?itok=JUIfcdLn×tamp=1508492309)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/20/gallery/2017-10-12_15.50.33.jpg?itok=kspM7rlg×tamp=1508492309)