Кафедра маркетингу і логістики запрошує на зустріч з Іванною Євсєєвою щодо маркетингу в IT-компанії

2 листопада 2017, 16:29
Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки

У понеділок, 6 листопада 2017 року, на кафедру маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» завітає Іванна Євсєєва, бізнес-консультант із десятьма роками досвіду, засновник трьох успішних бізнес-проектів у різних галузях, співзасновник ІТ-компанії Ауспекс.

Гостя розповість учасникам заходу про сучасний маркетинг в IT-компаніії, а саме:

• яка ситуація на ринку праці для молоді;
  • у чому полягає особливість роботи в IT-компанії;
  • як потрапити в IT-компанію, не маючи досвіду роботи;
  • які вузькопрофільні спеціалісти з маркетингу є на ринку;
  • що вміє маркетолог і скільки заробляє.

Організатори запрошують не лише студентів та викладачів кафедри маркетингу і логістики, але й усіх, кого цікавить маркетинг у сфері ІТ.

Зустріч розпочнеться о 14:15 в ауд. 209 IV навчального корпусу Львівської політехніки (вул. Митрополита Андрея, 3).