Кафедру органічної хімії Львівської політехніки відвідали гості з Туреччини

11 січня 2017, 12:19
Кафедра органічної хімії Львівської політехніки

Кафедру органічної хімії Національного університету «Львівська політехніка» відвідали турецькі гості – завідувач кафедри нанобіотехнології, секретар турецької хімічної асоціації професор Мустафа Кулха та представник турецько-британської компанії «Bros», що займається організацією міжнародних конференцій високого рівня – Садік Бурцін Тунцел.

Завідувач кафедри органічної хімії професор Станіслав Воронов та турецькі представники обговорили можливості наукової співпраці та наукові проблеми сучасної хімії. Турецька сторона запропонувала провести у 2018 році у Національному університеті «Львівська політехніка» щорічну міжнародну наукову хімічну конференцію. Після узгодження деталей конференції у присутності заступника проректора з наукової роботи Лілії Жук сторони прийняли рішення оформити протокол намірів та підписати угоду про співпрацю, що сприятиме росту наукового потенціалу Університету.