Керівник Tech StartUp School Університету Назар Подольчак розповів політехнікам про можливості співпраці

6 грудня 2017, 12:39
Відділ маркетингу та інноватики Львівської політехніки

В рамках серії тренінгів для науковців Львівської політехніки відбувся черговий захід – «Можливості співпраці з Tech StartUp School».

Зустріч провів Назар Подольчак – керівник стартап-школи Львівської політехніки. Учасники заходу дізнались про усі можливості та шляхи співпраці з Tech StartUp School, про те, як можна використати її потенціал для себе.

Завершилась зустріч екскурсією стартап-школою. Тож учасники ще раз переконались у масштабах і потенціалі локації.

Позитивним моментом стала активність практично усіх учасників заходу. Організатори сподіваються, це свідчення того, що кожен знайшов щось цікаве для себе.

Цьогоріч для науковців Університету свої тренінги провели Євген Філяк «Створення та просування стартапів», Райнер Шенк «Сутність та особливості краудфандингової платформи» та Олександра Мрихіна «Оцінка вартості об’єкта інтелектуальної власності».

Стежте за анонсами наступних заходів і до зустрічі!