Команда Хмельницького політехнічного коледжу перемогла в обласних змаганнях Студентської ліги з баскетболу

6 грудня 2017, 11:18
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

Успішно для хмельницьких політехніків завершились обласні зональні змагання Чемпіонату України студентської ліги з баскетболу. Команда студентів Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка»» (тренер – П.Р. Старцун) переможно провела серію ігор. У заключному поєдинку вона виступила проти команди Хмельницького національного університету і виборола путівку на фінальні змагання, що відбудуться 6–8 грудня на базі Кам’янець-Подільського педагогічного університету імені Огієнка.

Адміністрація Хмельницького політехнічного коледжу вітає студентів та їхнього наставника з цим непересічним успіхом, бажає подальших перемог і вірить, що саме вони виборють право представляти Хмельниччину на фінальних змаганнях Чемпіонату України студентської ліги з баскетболу, що відбудуться у Києві.