Користувачам Науково-технічної бібліотеки надано доступ до архіву видавництва «The Institute of Physics Publishing»

7 грудня 2017, 12:47
НТБ Львівської політехніки

До 29 грудня 2017 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» відкрито доступ до повнотекстового архіву видавництва «The Institute of Physics Publishing» (IOP Publishing).

Архів містить більше 90 назв видань, 700 000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астрономії та астрофізики, математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, плазмової фізики, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту та вимірювань, біофізики та фізики Землі тощо. Публікації представлені у форматі pdf.

Доступ до публікацій архіву здійснюється з будь-якого комп’ютера мережі Національного університету «Львівська політехніка». Деталі методики роботи з системою – на веб-сторінці IOPscience – Tutorials.