Літня сесія і захист бакалаврських – позаду: для успішних студентів Політехніки почалися літні канікули

21 червня 2017, 15:40
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

Для успішних студентів Національного університету «Львівська політехніка» вже почалися літні канікули. 18 червня завершилася сесія, яка тривала від 22 травня, і фінішували захисти бакалаврських праць, що відбувалися від 5 червня.

Отож, студенти можуть полегшено зітхнути і вважати себе вже на курс старшими, а випускники бакалаврату – працевлаштовуватися за фахом (хоча більшість із них думає про це ще під час навчання) або готуватися до вступу до магістратури.

Хто з певних причин має заборгованості – до 30 червня мусить їх перескласти. Бажано це зробити за талоном. Якщо не вдасться – то на комісії. Інакше доведеться залишитися на платний повторний курс. Ну а хто має три й більше заборгованості, то попрощається з університетом і вирушить шукати себе по-новому.

Незалежно від результату сесії, слід пам’ятати, що надворі літо, а канікули – час нових вражень, подорожей, активного відпочинку й пошуку нових можливостей.