Microsoft Student Partners Ukraine запрошує у Львівську політехніку на зустріч «Make your life easier with .NET»

20 листопада 2017, 16:39
Організатори заходу

Microsoft Student Partners Ukraine запрошує на черговий обмін знаннями під назвою «Make your life easier with .NET», який відбудеться 23 листопада 2017 року в головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» ( вул. Степана Бандери, 12). Початок о 16:10.

Учасників чекає відповідь на запитання, що ж таке етикет програміста, новинки однієї із найдосконаліших мов програмування C#. Також присутні дізнаються про Continuous Integration та як його використовувати у своїх цілях.

Теми зустрічі:

• Developer’s Etiquette – Alex Zholob;
  • What’s new in C# 7.0–8.0 – Oleg Galician;
  • Pain and suffering with Continuous Integration – Alexander Demianenko.

Серед присутніх буде також розіграно ексклюзивні подарунки від Microsoft, тому організатори заохочують реєструватися.

Microsoft Student Partners – це щорічна глобальна програма нагородження та визнання досягнень студентів у сфері вивчення та впровадження ІТ.