24 січня 2017, 12:15
Центр міжнародної освіти Львівської політехніки

Міністерство науки, досліджень та технологій Ісламської Республіки Іран запрошує студентів на навчання до вищих навчальних закладів Ісламської Республіки Іран для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів бакалавра та магістра, а також аспірантів для здобуття наукового ступеня доктора філософії та надає стипендії на навчання на 2017–2018 навчальний рік.

Список необхідних документів:

• копія закордонного паспорту, до закінчення терміну дії якого має залишитися мінімум шість місяців від дати подання заяви;
  • попередні документи про освіту, які мають бути завірені Посольством;
  • медичні довідки про стан здоров’я;
  • два рекомендаційні листи від викладачів;
  • заповнена заява-анкета для отримання візи;
  • заповнена заява-анкета на призначення стипендії.

Документи мають бути перекладені англійською мовою.

Усі названі документи подають до Посольства Ісламської республіки Іран не пізніше 27 січня 2017 року.

Додаткова інформація щодо вимог до кандидатів:

• максимальний вік заявників на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – 22 роки;
  • максимальний вік заявників на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня магістра – 26 років;
  • максимальний вік заявників на здобуття наукового ступеня доктора філософії – 31 рік.

Усі заявники повинні мати високі здобутки у навчанні.