![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/11/06/illustrations/img5210t.jpg?itok=pBQZcoCf×tamp=1509976650)
На кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту відбулася лекція «Можливості Програми національних обмінів. Як успішно заповнити заявку». Її провели комунікаційний менеджер проекту «Містки громадської активності» Ірина Баран і координатор Програми національних обмінів Ірина Видра.
Студенти дізналися про Програму національних обмінів, яка діє в Україні від 2016 до квітня 2018 року. До неї можуть долучитися як громадські організації, так і фізичні особи. За її умовами, треба підготувати цікавий проект і отримати мікроґрант на його реалізування в географічно протилежному регіоні і таким чином водночас набути нового досвіду, налагодити цікаве партнерство. Також можна написати грант не лише задля здійснення проекту у протилежному реґіоні, а щоб запросити цікавих осіб із цього реґіону до свого університету й підготувати дослідження крізь призму їхніх вражень.
На сьогодні за Програмою національних обмінів понад 300 проектів зреалізували молодіжні лідери, журналісти, письменники, громадські активісти. Тематика їхніх досліджень дуже різноманітна: антикорупційна, мистецька, пізнавальна…
Доцент кафедри АФМ Оксана Химич розповіла присутнім про власний досвід участі в цьому проекті разом зі студентами у Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/07/gallery/img_5210.jpg?itok=2gA-BbQ1×tamp=1509976704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/07/gallery/img_5214.jpg?itok=LUFTQlRi×tamp=1509976704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/07/gallery/img_5215.jpg?itok=3CtJ5--E×tamp=1509976704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/07/gallery/img_5219.jpg?itok=SNW9WBwY×tamp=1509976704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/07/gallery/img_5221.jpg?itok=OWtspL4X×tamp=1509976704)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/11/07/gallery/img_5224.jpg?itok=TWdwzm5n×tamp=1509976704)