Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на творчу зустріч із Наталією Калиновською

20 грудня 2017, 16:19
НТБ Львівської політехніки

Науково-технічна бібліотека Університету запрошує на творчу зустріч і презентацію поетичної збірки «Тут, Львове, серце оселилося моє!» Наталії Калиновської – старшого викладача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки.

Наталія Калиновська – непересічна особистість, талановита поетеса, член Української асоціації письменників, лауреат літературної премії «Гілка Золотого каштана» та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського, член поетичних клубів «Парасолька», «Клуб поезії», бере активну участь у проведені літературно-мистецьких програм та заходів.

Зустріч відбудеться 21 грудня 2017 року в читальному залі наукової літератури Науково-технічної бібліотеки (вул. Професорська, 1, ІІ поверх). о 15:00

Приходьте і насолодіться вишуканою та багатогранною поезією, яка, безсумнівно, знайде відгук у ваших серцях!