Нові знання і досвід роботи в команді: в Університеті відбувся перший етап студентської олімпіади з робототехніки

2 березня 2017, 09:40
Ірина Мартин, тижневик «Аудиторія»

У Львівській політехніці відбувся перший етап олімпіади з робототехніки. Участь у ній взяли семеро студентів.

– Цього разу ми поставили умову – до олімпіади допускаємо тих, хто має готову машинку, адже перегони складалися з двох етапів – письмового та запускання машинок. Отож, зрозуміло, що не всі мали готові машинки, – пояснює голова журі доцент Василь Татарин.

Зазвичай участь в олімпіадах з робототехніки беруть студенти кафедри фотоніки, які, до того ж, відвідують гурток робототехніки. Так було і цього разу. Машинку робить щонайменше троє людей – програміст, електронік, механік (так умовно студенти ділять між собою роботу в команді). Цього разу перемогли дівчата – третьокурсниця Валентина Тяла, другокурсниці – Світлана Пономаренко й Анастасія Сороколат. А їхні помічники запускали машинки – другокурсники Петро Дем’яненко, Тарас Швед, третьокурсник Іван Дністрян. Другокурсники Юрій Іванюк та Олександр Орлов лише нещодавно почали відвідувати гурток. Отож, на олімпіаду прийшли як спостерігачі.