![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/10/31/illustrations/lectzarkh-2017t.jpg?itok=_1Ra_IzF×tamp=1509452791)
Проект неформальної освіти UGENERATION повертається до Львова з відкритими лекціями креативних підприємців, що змінюють нашу країну на краще.
7 листопада 2017 року до Національного університету «Львівська політехніка» завітає Марк Зархін – львівський ресторатор та громадський діяч, співзасновник Клубу галицької кухні та Гільдії рестораторів Львова. Пан Марк відкрив у місті ресторани «Кумпель», «Дарвін», «Bianco Rosso», «Cafe 1», «Strudel Haus» та інші. Керує однією з найбільших в Україні франчайзингових мереж ресторанів (понад 200 закладів) ТМ «Піца Челентано», «Картопляна Хата» та «ЯПІ», що діє у 65 містах країни та за її межами. І, що дуже приємно, пан Марк є випускником Львівської політехніки!
В ході відвертого спілкування з досвідченим підприємцем учасники зустрічі дізнаються про лідерство у житті та бізнесі, що таке креативний клас та підприємництво з душею. Кожен присутній зможе поставити спікеру власні питання.
Місце проведення заходу – аудиторія 210 IV навчального корпусу Львівської політехніки. Початок о 16:00. Вхід вільний.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/10/31/gallery/lect_zarkh-2017.jpg?itok=mvE03kXD×tamp=1509452791)