Представники кафедри фінансів Університету стали академіками й одержали дипломи за кращі посібники

30 листопада 2017, 14:39
Кафедра фінансів Львівської політехніки

25 листопада 2017 року на базі Національної академії внутрішніх справ України відбулися загальні звітно-виборчі збори Академії наук вищої освіти України – однієї з найбільш потужних громадських організацій у галузі освіти і науки.

На зборах дипломи академіків отримали представники кафедри фінансів Національного університету «Львівська політехніка»: завідувач професор Ігор Алєксєєв і професор Марія Бондарчук.

Крім того, Академія наук вищої освіти України нагородила викладачів кафедри фінансів дипломами за кращі навчальні посібники «Фінансова санація і антикризове управління підприємством», «Гроші та кредит» і монографію «Формування структури основних засобів науково-технічної підготовки виробництва».

Колектив кафедри фінансів щиро вітає свого завідувача професора Ігоря Валентиновича Алєксєєва, професора Марію Костянтинівну Бондарчук, проректора Анатолія Степановича Мороза, доцента Андріану Володимирівну Мазур з високою відзнакою наукових та освітніх досягнень!