Студентка кафедри органічної хімії посіла друге місце у секції «Хімія та хімічні технології» на 75-й СНТК

21 листопада 2017, 11:19
Кафедра органічної хімії Львівської політехніки

Студентка V курсу Інституту хімії та хімічних технологій Наталя Берчук посіла друге місце у секції «Хімія та хімічні технології» на 75-й щорічній студентській науково-технічній конференції.

Її робота «Синтез та властивості амфіфільних кополіестерів з хромофорними групами в макроланцюгу», виконана під керівництвом д.х.н., с.н.с. С.М. Варваренка, присвячена синтезу кополіестерів з фрагментами флуоресцеїну, полімерів, які є поверхнево-активні, солюбілізують водонерозчинні сполуки і мають флуоресцентні властивості. Водночас вони є нетоксичними і біосумісними, тому можуть бути використані для створення наносистем доставки ліків.

Колектив кафедри органічної хімії бажає Наталі успіхів у науковій роботі та дякує її науковому керівнику!