Студенти ІАРХ Львівської політехніки здобули перемоги на конкурсі архітектурного рисунка «КАР 2017»

19 грудня 2017, 15:51
Організатори заходу

У Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка у рамках III Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, молодих учених і науково-педагогічних працівників «Архітектурний рисунок у контексті професійної освіти» відбувся Конкурс архітектурного рисунка «КАР 2017».

У номінації «Рисунок/етюд з натури» троє студентів Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» здобули перше місце:

• Дидик Соломія, ІІІ курс:
    «Бернардинський костел», папір, змішана техніка (акварель, акрил), 2017,
    керівник: Білінська О.Б., доцент, кандидат архітектури;
  • Косточка Вікторія, IV курс:
    «Львівськими закапелками», графіка, 2016,
    керівник: Радомська В.Р., старший викладач;
  • Півторак Юлія, ІІІ курс:
    «Домініканський собор», папір, олівець, 2017,
    керівник: Білінська О.Б., доцент, кандидат архітектури.

Ще одна студентка Інституту архітектури Львівської політехніки – Ткаченко Ріта, IV курс, – посіла друге місце з роботою «Я буду жити! Так хочеться іще тобі служити!» (Сивий Млин)», графіка, 2017.

Результати КАР 2017