Студенти ІГСН Львівської політехніки одержали дипломи та подяки від ректора Університету

13 липня 2017, 11:25
Кафедра СКІД Львівської політехніки

Студенти кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки не лише успішні в навчанні – вони активні в суспільному житті. І події, що відбуваються в державі, не оминають їх.

В Актовій залі Львівської політехніки на засіданні Вченої ради Університету ректор Юрій Бобало урочисто вручив дипломи та подяки студентам Михайлові Мартину, Анастасії Васько, Тамарі Малашинській, Костянтинові Кусонському та Владиславу Гафінову – призерам VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок».

Представники кафедри СКІД здобули почесне третє місце за соціально-культурологічний проект «Війна стосується кожного», де представлено виставки картин бійця батальйону «Донбас-Україна» Павла Кулика (позивний «Барклай»).