Студенти Золочівського коледжу Львівської політехніки створили у своєму місті свято власними руками

11 січня 2017, 11:57
За матеріалами Освітнього порталу Львівщини

Наприкінці грудня Золочів засяяв по-особливому завдяки старанням Золочівського професійного ліцею та Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

З ініціативи Золочівської міської ради учні Золочівського професійного ліцею виготовили кулі, які зараз прикрашають центральну вулицю міста і, беззаперечно, милують очі усім мешканцям. Після закінчення технічної роботи заготовки куль доставили до Золочівського коледжу Національного університету «Львівська політехніка», де студенти взялися декорувати новорічні прикраси.

– Підготовка міста до зимових свят дуже сподобалась студентам. Під час оформлення куль гірляндами вони слухали музику, створюючи тим самим творчу атмосферу. Студенти задоволені, що долучилися до самоврядування, а особлива потіха для них – це результат, бо так приємно йти центральної вулицею Золочева, знаючи, що до цього приклалися саме вони. Золочівський коледж завжди готовий долучатися до схожих заходів та підтримає будь-яку ініціативу щодо покращення благоустрою міста, – прокоментував Михайло Рудий, заступник директора коледжу з виховної роботи.