1 листопада 2017, 14:35
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/11/01/illustrations/lecttsusenerg-2017.jpg?itok=4c23TghM×tamp=1509539757)
2 листопада 2017 року в Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться лекція народного депутата України, члена комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпек Лева Підлісецького на тему «Ринок електроенергії. Нова модель, нові можливості!».
Адреса стартап-школи Львівської політехніки – вулиця Академіка Колесси, 2. Початок лекції о 12:00.
Докладніше: