30 вересня 2017, 11:00
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/09/30/illustrations/220500818936127974822372977108908239775909t.jpg?itok=6I23tymw×tamp=1506758434)
Політехніки, вітайте переможця!
Золоту медаль у змаганнях зі стрільби з лука на «Іграх Нескорених», які зараз тривають в Канаді (Торонто), здобув третьокурсник Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Роман Панченко.
Переможця та збірну України привітав Принц Гаррі – засновник міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених». Роман передав Принцу національний сувенір.
22-річний Роман Панченко – боєць 25-ї повітряно-десантної бригади Збройних Сил України. Був тяжко поранений у бою під Красним Лиманом.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/09/30/gallery/22008019_1484721818273545_2309879651861245579_n.jpg?itok=ydEeMkIA×tamp=1506758434)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/09/30/gallery/22050141_1619427288146976_2244283265783715306_n.jpg?itok=PTPMXWJs×tamp=1506758434)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/09/30/gallery/22089666_893612757482241_1397105416531356006_n.jpg?itok=2ktodRm0×tamp=1506758434)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/09/30/gallery/22045723_1484722034940190_8097520834437205611_n.jpg?itok=5h7Mn-qJ×tamp=1506758434)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/09/30/gallery/22050081_893612797482237_2977108908239775909_n.jpg?itok=RrQkaFzj×tamp=1506758434)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/09/30/gallery/8e37fae26a17a1332fb1ac3548d96bcf979d3c99.jpg?itok=A-8VTsWi×tamp=1506758434)