Триває Х Літня школа україністики «Крок до України»: поїздки на Яворівщину та в замки Львівщини

21 липня 2017, 09:38
МІОК Львівської політехніки

Поки учасники розширеного курсу Х Літньої школи україністики «Крок до України» виконують індивідуальні проекти саме час згадати про навчальні поїздки, які здійснили в рамках школи за межі Львова. 8 липня 2017 року вже вдруге учасники відвідали  Яворівщину, де разом із Товариством краєзнавців Яворівщини Гостинець, знайомилися з багатою матеріальною і духовною культурою цього краю і його унікальними культурними надбаннями.

В рамках поїздки в селі Старичі учасники оглянули музейну експозицію, самостійно виготовляли і розмальовували яворівські іграшки, спробували славнозвісного яворівського пирога. Завершилася програма екскурсією у нещодавно створеному музеї в місті Новояворівську.

15 липня 2017 року учасники Літньої школи вирушили одним з найпопулярніших туристичних маршрутів Львівщини і відвідали замки у Свіржі, Золочеві, Підгірцях та Олеську, про які вже мали змогу довідатися на заняттях.