Творчі колективи Львівської політехніки візьмуть участь у XVIII Різдвяному фестивалі «Велика коляда»

11 січня 2017, 17:01
За матеріалами сайту «Карпатський об’єктив»
Народна хорова капела студентів «Гаудеамус»

У празник Різдва в храмі Пресвятої Євхаристії (м. Львів, площа Музейна, 1) розпочався XVIII Різдвяний фестиваль «Велика коляда». Триватиме він аж до 22 січня, коли відбудеться заключний гала-концерт.

Різдвяний фестиваль «Велика коляда» – це творчі зустрічі і співпраця митців, репертуарне збагачення, відкриття нових імен, занурення у світ чудесної української коляди та суголосне возвеличення таїнства Різдва.

Згідно з тематичною концепцією фестивалю, започаткованою у 2011 році (концерти певної етнографічної місцевості України), цьогоріч у виконанні різних творчих колективів будуть лунати різдвяні твори Закарпаття.

У програмі XVIII Різдвяного фестивалю «Велика коляда» Закарпатська – виступи представників Національного університету «Львівська політехніка»:

• 19 січня, четвер:
    • Народна хорова капела студентів «Gaudeamus», керівник – Роман Мачишин.
  • 21 січня, субота:
    • Народний камерний вокальний ансамбль «Аколада», керівник – Володимир Савицький, хормейстер – Алла Павлик;
    • Народний чоловічий хор «Орфей», керівник – Володимир Вівчарик.