У Львівській політехніці завершились наймасштабніші командні інженерні змагання Європи EBEC

6 грудня 2017, 14:48
НТБ Львівської політехніки

28–30 листопада 2017 року в приміщенні Студентської бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» тривали наймасштабніші командні інженерні змагання Європи – EBEC (European BEST Engineering Competition). Вони були організовані BEST Lviv – локальним осередком організації Board of European Students of Technology у Львові й зібрали чималу кількість учасників.

Показати себе та позмагатись за перемогу прийшли студенти І–IV курсів Національного університету «Львівська політехніка». Всього у змаганнях взяли участь 16 команд по 4 особи у кожній, половина з яких змагались у категорії Team Design (практичне розв’язання певного технічного завдання), інша ж – у категорії Case Study (розв’язання теоретичних, технічних чи управлінських проблем).

На цих змаганнях завдання команд Team Design полягало у розробці датчика кольору з наданих матеріалів. А учасники з категорії Case Study отримували по завданню кожного дня. Спочатку їхнім завданням було створення системи постачання електроенергії з відновлюваних джерел на фабрику. Другого дня команди повинні були підготувати план створення та розвитку колонії на іншій планеті. А на завершення вони спробували покроково оновити Львівську транспортну систему.

В кожній категорії було визначено по три переможці. Отож,

• у Team Design перемогли:
    • І місце – REGULAR TEAM
    • ІІ місце – Свято
    • ІІІ місце – Sunshine
  • у Case Study:
    • І місце – 4 parts one mind
    • ІІ місце – Players
    • ІІІ місце – Собака Кирило

Володарі всіх місць здобули призи, а першим вручили навіть спеціально виготовлені кубки. Переможці цих змагань зможуть приєднатись до Національного етапу EBEC та поборотись за першість із найсильнішими командами України.