У Науково-технічній бібліотеці Університету презентували Благодійний фонд «Музей Івана Левинського»

15 листопада 2017, 12:50
НТБ Львівської політехніки

11 листопада гості Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» мали чудову нагоду послухати лекцію доцента кафедри нової і новітньої історії України Українського католицького університету, історика архітектури і мистецтвознавця Ігоря Жука про видатного архітектора та будівничого Львова, підприємця, мецената, професора Львівської політехніки Івана Левинського. Відбулося знайомство з творчою спадщиною, підприємницькою діяльністю та непростим періодом у житті відомого будівничого, який, незважаючи на життєві обставини, був завжди готовий прийти на допомогу всім, хто цього потребував.

Зацікавлення серед гостей заходу викликала експозиція керамічних робіт львівських виробників кінця ХІХ – початку ХХ століття.

Також відбулася презентація Благодійного фонду «Музей Івана Левинського» та огляд видань Івана Левинського з фонду Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки, який провела головний бібліограф Галина Бєлявська.