В ІСТР Львівської політехніки урочистим вечором відзначили 80-ту річницю від дня народження В’ячеслава Чорновола

26 грудня 2017, 11:42
ІСТР Львівської політехніки

24 грудня 2017 року відзначали 80-ту річницю від дня народження Героя України В’ячеслава Чорновола, українського політика, публіциста, літературного критика. Для багатьох українців він став символом нової, незалежної України.

21 грудня в Інституті сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» відбувся урочистий вечір «Україна починається з тебе», організований силами студентів Інституту за підтримки Товариства «Просвіта».

Патріотичний захід пройшов на одному диханні. Студенти Інституту згадували сторінки біографії Героя України, читали патріотичні поезії, виконували пісні. На урочистому вечорі ще раз нагадали пророчі слова В’ячеслава Максимовича, актуальні сьогодні як ніколи: «Дай Боже нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелося гірко любити її, втративши»...

Глядачі отримали море позитивний емоцій.

Режисер вечора – голова інститутського осередку Товариства «Просвіта», старший викладач кафедри туризму Ольга Недзвецька. Ведучі – Марта Дзядик та Михайло Ліщук.