![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2017/09/13/illustrations/lodaprog-2017.jpg?itok=MG1TE9_O×tamp=1505302823)
12 вересня 2017 року у Національному університеті «Львівська політехніка» відбулись урочистості з нагоди відзначення в Україні Дня програміста. Із професійним святом ІТ-шників Львівщини привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.
– Україна повинна бути сильна перш за все своїми знаннями, науковими розробками і науковими працями. Тому що освіта – це запорука нашої перемоги, – наголосив у вітальному слові очільник ЛОДА.
За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційних технологій, програмного забезпечення та з нагоди Дня програміста подяку голови облдержадміністрації оголосили сімнадцятьом фахівцям Національного університету «Львівська політехніка».
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2017/09/13/gallery/loda_prog-2017b.jpg?itok=8mTyIBtS×tamp=1505302823)