Вітання з Днем енергетика студентам і викладачам Інституту енергетики та систем керування від «Львівобленерго»

20 грудня 2017, 09:22
ПрАТ «Львівобленерго»

Шановні колеги з Інституту енергетики та систем керування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного професійного свята – Дня енергетика!

Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло й тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.

День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків, молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно, і ветеранів галузі, на яких ми рівняємося. Хочеться вірити, що славні трудові традиції українських енергетиків передаватимуться наступному поколінню, стануть запорукою надійного функціонування паливно-енергетичного комплексу нашої країни в майбутньому.

Бажаємо, щоб світло й тепло, які завдяки енергетикам панують у домівках, зігрівали людські серця і душі, пробуджуючи в них вдячний відгук!

директор з управління персоналом
та тарифної політики