Викладач кафедри АФМ взяла участь у семінарі-тренінгу в рамках швейцарсько-українського проекту DOCCU

6 грудня 2017, 14:29
Кафедра АФМ Львівської політехніки

Викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Яремко була учасником семінару-тренінгу «Формування громадянських компетентностей у державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування».

Захід відбувався у Центрі адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (Національне агентство України з питань державної служби) в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» для керівників і викладачів магістерських програм «Публічне управління та адміністрування».

Метою семінару-тренінгу було підвищення кваліфікації та підготовка тренерів з питань освіти для демократичного громадянства й освіти з прав людини (ОДГ/ОПЛ) для системи професійної освіти державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, розробка і впровадження модулів з ОДГ/ОПЛ в освітні програми вищих навчальних закладів, а також впровадження методик розвитку громадянських компетентностей у державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

Навчання відбувалося двома змістовними блоками (жовтень-листопад):

• Блок А: освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини як засіб утвердження демократії;
  • Блок Б: основи викладання курсу ОДГ/ОПЛ в системі підготовки державних службовців.