Випускник ІІМТ Віталій Вергелес – бронзовий призер Чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное

30 серпня 2017, 11:10
За матеріалами ЗІК

27 серпня у чеському місті Рачице фінішував Чемпіонат світу 2017 року з веслування на байдарках і каное. Україну на головному старті сезону-2017 представляли 23 веслувальники. У підсумку українці повертаються додому з двома бронзовими нагородами.

До завоювання однієї з них долучився відомий львівський каноїст, майстер спорту міжнародного класу, нещодавній випускник і аспірант Інституту інженерної механіки та транспорту Національного університету «Львівська політехніка» Віталій Вергелес.

У змаганнях каное-четвірок на дистанції 1000 м Віталій Вергелес разом зі своїми партнерами Едуардом Шеметилом, Денисом Камериловим та Денисом Коваленком, пройшовши дистанцію за 3 хвилини 17,198 секунди, показали третій час. Попереду українців фінішували лише екіпажі каноїстів з Німеччини і Польщі.