31 грудня 2018, 10:34
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/12/31/illustrations/ikniconslyt-2018-1t.jpg?itok=8AB-ammw×tamp=1546245288)
Нещодавно аспіранти Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Василь Ленько (кафедра інформаційних систем та мереж) та Юрій Кліщ (кафедра автоматизованих систем управління) взяли участь у докторському консорціумі з освітніх досліджень інформатики, що відбувався в межах проекту DocHub на базі Вільнюського університету в місті Друскінінкай, Республіка Литва.
Під керівництвом провідних професорів європейських університетів аспіранти апробували поточні результати дисертаційних досліджень й отримали методологічні рекомендації щодо провадження та захисту дисертаційної роботи.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/12/31/gallery/ikni_cons_lyt-2018-1.jpg?itok=utrmkAeH×tamp=1546245288)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/12/31/gallery/ikni_cons_lyt-2018-2.jpg?itok=kTCHOa6y×tamp=1546245288)