Бакалаврські кваліфікаційні роботи студентів кафедри міжнародної інформації «Львівської політехніки» пропонують відповіді на актуальні суспільні виклики та запити роботодавців

19 червня 2018, 18:15
Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки

19 червня 2018 року розпочався захист бакалаврських кваліфікаційних робіт на кафедр МІ із захисту англійською мовою, як має бути у майбутніх кваліфікованих інформаційних аналітиків-міжнародників. Сьогодні студентка Мар’яна Ченька успішно представила роботу на тему: «Manipulative techniques of influence in social media (on the example of Cambridge Analytica)» / «Маніпулятивні механізми впливу у соціальних медіа (на прикладі Cambridge Analytica)» (керівник: завідувач кафедри, доктор політичних наук, професор Василь Гулай).
Розпочавши далекого 2003 року підготовку міжнародників в Національному університету «Львівська політехніка» та успішно провівши за чотири роки перший захист бакалаврських кваліфікаційних робіт, викладачі кафедри продовжують керувати науково-дослідною роботою студентів з актуальних питань зовнішньої та внутрішньої політики. В межах одного викладацького колективу разом працюють фахівці з політичних, юридичних, історичних, педагогічних технічних, фізико-математичних наук, соціальних комунікацій, вирішуючи прикладні проблеми. Так, серед цьогорічних робіт бакалаврів міжнародної інформації, варто звернути увагу на такі теми: «Кібервійна як один з основних методів ведення гібридної війни в російсько-українському конфлікті» (керівник: к.політ.н., асистент Наталія Колесницька); «Динаміка освітньої складової індексу людського розвитку в Україні» (керівник: к. іст. н., доцент Ірина Малик); «Інструментарій впливу медіа дипломатії на зовнішню політику держав» (керівник: к. політ. н., старший викладач Віра Максимець); «Діяльність кіберпідрозділу «Бюро 121» як загроза міжнародній інформаційній безпеці» (керівник: к.юрид.н., старший викладач Андрій Гачкевич); «Особливості формування політичного іміджу Дональда Трампа за допомогою PR-технологій (керівник: к.техн.н., доцент Сергій Ніколаєв), «Вплив Big Data технологій на проведення політичних кампаній» (керівник: к.техн.н., доцент Ольга Токар); «Поширення інформації в соціальних мережах: вплив на громадську думку та загрози національній безпеці» (керівник: канд.техн.н., доцент Микола Густі; «Альтерглобалістський рух «Occupy»: цілі та методи діяльності (керівник: к. юрид.н., доцент Петро Сухорольський); «Інформаційні інтереси держави у процесі гібридної війни» (керівник: к.пед.н., доцент Надія Черновол).