![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/05/25/illustrations/vlpodesa-2018-1t.jpg?itok=J2nGMvOc×tamp=1527162534)
В Одесі завершила роботу ХІХ Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині». Підведено підсумки конкурсу на найкращу книгу виставки-форуму. Журі обирало і нагороджувало книжки видавництв з цілої України в 10 номінаціях: «Сучасне літературно-художнє видання», «Дитячий світ», «Навчальна книга», «Українська та зарубіжна художня класика», «Енциклопедичне, довідкове видання», «Літературознавство, мистецтвознавство, фольклор», «Наукове, науково-популярне видання», «Документально-художнє видання (публіцистика)», «Історична спадщина», «Краща книга з питань мистецтва».
З-поміж 11 видань, які подало на конкурс Видавництво Львівської політехніки, два стали переможцями:
- в номінації «Навчальне видання» – підручник Володимира Ортинського «Педагогіка вищої школи»;
- в номінації «Краща книга з питань мистецтва» – книжка Ігоря Савицького, Олеся Ноги «Давид Бурлюк. Українські корені засновника світового авангарду: поезія, малярство, театр, спорт».
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/05/25/gallery/vlp_odesa-2018-1.jpg?itok=EDmhwQCE×tamp=1527162314)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/05/25/gallery/vlp_odesa-2018-2.jpg?itok=OprepfVf×tamp=1527162513)
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/05/25/gallery/vlp_odesa-2018-3.jpg?itok=Wx8U7B-s×tamp=1527162314)