Директор відділення Антимонопольного комітету США професор Расселл Піттман був гостем Університету

11 червня 2018, 14:11
Кафедра ТПЕ Львівської політехніки

На запрошення кафедри теоретичної та прикладної економіки Національний університет «Львівська політехніка» відвідав Расселл Піттман – директор відділення економічних досліджень Антимонопольного комітету при департаменті Юстиції США.

Поважний гість прочитав в Університеті цикл лекцій на такі теми:

• економічні питання, що виникають під час реформування природних монополій;
  • оцінювання доступу до інфраструктурних мереж природних монополій різних секторів економіки;
  • дебати щодо реструктуризації залізниць, зокрема в Україні;
  • детальне обговорення реструктуризації електроенергії, зокрема в Україні.

Колектив кафедри теоретичної та прикладної економіки разом зі студентами інститутів адміністрування та післядипломної освіти та економіки і менеджменту Львівської політехніки за час перебування гостя у нашомі місті отримали неоціненний досвід у спілкуванні про практичну реалізацію реформування монополій та впровадження конкуренції на залізниці, в електроенергетиці, водопостачанні тощо. Також організовано зустріч Расселла Піттмана з працівниками Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та представниками суб’єктів природних монополій у Львівській області зі сфер електроенергетики та залізниці.