Кафедра приладів точної механіки ІКТА одержала обладнання від компанії Dialog Semiconductor

11 квітня 2018, 13:05
Кафедра ПТМ Львівської політехніки

10 квітня 2018 року кафедра приладів точної механіки Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» одержала відлагоджувальні плати GreenPAK від компанії Dialog Semiconductor для лабораторії вбудованих систем.

Dialog Semiconductor – британська компанія з виробництва напівпровідників з головним офісом у Редінгу (близько 70 км від Лондона). В Україні офіс Dialog Semiconductor розташований у Львові. Одним із продуктів компанії є лінійка мікросхем GreenPAK. GreenPAK – це інтегральна схема, що є набором аналогових та цифрових електронних компонентів, об’єднаних конфігурованою матрицею з’єднань, у маленькому (наприклад, 2×2 мм) корпусі. Розробка проектів на GreenPAK є дуже простою і дає змогу інтегрувати велику кількість дискретних компонентів та зекономити місце на друкованій платі. Через ці вигоди, а також через невисоку ціну, мікросхеми обирають провідні виробники планшетів, смартфонів, ноутбуків, IoT-пристроїв, роутерів, фітнес-браслетів тощо.