![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/09/18/illustrations/01t.jpg?itok=P_EKSWqA×tamp=1537270014)
15 вересня 2018 року в Одеському національному політехнічному університеті відбулися міжнародні змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Одеської політехніки, присвячені 100-річчю заснування цього вишу.
Змагання відбувалися за підтримки Міністерства освіти і науки України, участь у них взяли 18 команд: 15 – з України, 1 – з Німеччини і 2 – з Білорусії. У складній і напруженій боротьбі наша країна показала значний потенціал, адже всі призові місця дісталися українським командам.
Перше місце і кубок Одеської політехніки здобула команда Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом доцента кафедри фотоніки Василя Татарина, що складається зі студентів цієї ж кафедри, друге місце посіла команда Черкаського національного університету, а третє – Тернопільського національного технічного університету. Львівська політехніка бере участь у подібних змаганнях із 2013 року і завжди була у призовій трійці.
Наступні змагання – за Кубок Львівської політехніки – відбудуться 27 жовтня 2018 року.
Збори гуртка робототехніки на кафедрі фотоніки під керівництвом доцента В.Я. Татарина відбуваються щосереди в аудиторії 018-Б третього навчального корпусу. Початок о 16:00.
![Вручення кубка Вручення кубка](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/09/18/gallery/01.jpg?itok=30b-7xWC×tamp=1537270014)
![Команда Львівської політехніки Команда Львівської політехніки](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/09/18/gallery/02.jpg?itok=ITBZXj9h×tamp=1537446157)
![Команда Львівської політехніки Команда Львівської політехніки](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/09/18/gallery/03.jpg?itok=j2gQvenI×tamp=1537446157)