![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/10/30/illustrations/intflagcan-2018t.jpg?itok=NAGZLMh5×tamp=1541084742)
Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція» і кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» з приємністю приймали гостю з Канади Морін Флагерті (Манітобський університет, Вінніпег).
Працюючи з викладачами та працівниками Львівської політехніки, доктор Флагерті обговорила і надала свої рекомендації з удосконалення діяльності Служби доступності «Без обмежень» та формування Клініки здоров’я громади на базі Університету.
Під час зустрічі з проректором з науково-педагогічної роботи Львівської політехніки Романом Коржем гостя обговорила перспективи формування Клініки здоров’я громади у контексті співпраці з Манітобським університетом.
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/10/30/gallery/int_flag_can-2018.jpg?itok=ts2JpBAn×tamp=1541084742)