Надійна платформа для вступу до магістратури: студенти-політехніки перемогли вдома на олімпіаді з англійської мови

11 травня 2018, 15:43
Катерина Гречин, тижневик «Аудиторія»

На Всеукраїнську студентську олімпіаду з англійської мови для закладів вищої освіти, де англійська мова не є спеціальністю, що пройшла 26–27 квітня на кафедрі прикладної лінгвістики Львівської політехніки, зібралося 120 студентів з 87 ЗВО України. Олімпіада (вже вдруге) проходила у два тури. Першого дня її учасники виконували завдання з аудіювання, читання та використання мови у формі комп’ютерного тестування з автоматизованою перевіркою результатів. У другому турі взяв участь 21 переможець першого туру. Вони писали есе та мали усну бесіду із членами журі.

Після підбиття підсумків олімпіади, впевнену перемогу здобула студентка четвертого курсу Львівської політехніки Тетяна Матвійок. П’ять других місць розділили Микола Морозов (Львівська політехніка), Євген Терентьєв (Острозька академія), Михайло Літовка (НТУ «ХПІ»), Владислав Куліков (НМУ ім. О. Богомольця), Артем Апостол (Херсонська державна морська академія). Семеро учасників олімпіади посіли треті місця. Визначилися й переможці в номінаціях «За найкраще усне мовлення», «За найкращий письмовий виклад своєї думки в есе» та «За найкраще виконання тестових завдань».

Особисті результати учасників олімпіади є надійною платформою для їхнього вступу до магістратури.