13 червня 2018, 17:02
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/06/13/illustrations/vidpkobl-2018t.jpg?itok=_LLO2aHQ×tamp=1528877791)
Настало літо, а з ним – канікули, які можна провести на відпочинку в Навчально-оздоровчому таборі Університету «Політехнік-3» у Коблево.
Дати заїздів:
- 14 липня – 25 липня
- 27 липня – 7 серпня
- 9 серпня – 20 серпня
- 22 серпня – 2 вересня
Вартість для студентів, які навчаються на бюджеті – 1500 гривень, для тих, хто вчиться на комерції, – 4600 гривень. У плату входить проживання і триразове харчування.
Зацікавленим звертатись до голів студентських колегій та профбюро своїх інститутів, а також у Колегію та профком студентів і аспірантів Львівської політехніки (ауд. 235 головного корпусу Університету).
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/06/13/gallery/vidp_kobl-2018.jpg?itok=SuyXBcZo×tamp=1528877791)