![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/illustration_wide/public/news/2018/02/06/illustrations/projukrnorv-2018t.jpg?itok=id-Nm7LD×tamp=1517917832)
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій, проект «Україна – Норвегія» та Національний університет «Львівська політехніка» оголошують набір на курси англійської мови та цифрових комунікацій.
Заняття проводитимуть представники Школи бізнесу університету NORD (Норвегія) та Національного університету «Львівська політехніка».
Теми – англійська мова, графічний дизайн, цифрові комунікації, відео маркетинг, веб-розробка, візуальні комунікації, інше.
Курси призначені для учасників бойових дій, військовослужбовців запасу (або в перспективі на звільнення) та силових відомств, члени їхніх сімей, волонтерів віком від 20 років.
Початок курсів – 20 лютого, закінчення – 24 травня 2018 року. Заняття триватимуть з 16:00 до 20:00 щодня з понеділка до п’ятниці, крім офіційних державних свят.
Реєстрація – на сайті проекту «Україна – Норвегія».
![](https://old.lpnu.ua/sites/default/files/styles/pixel/public/news/2018/02/06/gallery/proj_ukr_norv-2018a.png?itok=MN46EFHN×tamp=1517917832)