Переможцем Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» став студент-політехнік

3 травня 2018, 15:09
Прес-служба Львівської політехніки

Днями завершився ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» для студентів вищих закладів освіти України. Традиційно вона відбувалася у стінах Національного університету «Львівська політехніка».

Перед початком учасників змагання – а це були представники вишів Києва, Вінниці, Харкова, Миколаєва, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Житомира, Запоріжжя, Сум, Рівного, Луцька, Тернополя і Львова – привітали проректор з науково-педагогічної роботи Університету Олег Давидчак, директор Інституту механіки та транспорту Олексій Ланець. завідувач кафедри технічної механіки та динаміки машин Володимир Малащенко, які побажали їм гідно презентувати свої навчальні заклади й засвідчити міцні знання з дисципліни.

У напруженій та безкомпромісній боротьбі учасники Олімпіади продемонстрували високий рівень знань, отож члени журі доклали чимало зусиль для об’єктивного підбиття її підсумків.

Відтак, переможцями ІІ етапу Олімпіади із дисципліни «Деталі машин та основи конструювання» стали:

• І місце – Юрій Войчишин (Національний університет «Львівська політехніка»);
  • ІІ місце – Леонід Мосейчук (Національний університет біоресурсів і природокористування України, м. Київ), Андрій Бараненко (Сумський державний університет);
  • ІІІ місце – Анна Цасюк (Київський національний університет будівництва та архітектури), Олександр Поздняков (Львівський національний аграрний університет), Владислав Чорний (Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут»).

Заохочувальні дипломи за різними номінаціями отримали:

• «За нестандартність у розв’язку задач» – Руслан Ялинський (Львівський національний аграрний університет), Денис Пономаренко (Сумський державний університет), Ігор Макаров (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»);
  • «За активну участь і досягнуті результати» – Юрій Брошук (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне), Олексій Крохмалюк (Національний університет «Львівська політехніка») та Денис Чубар (Київський національний університет будівництва та архітектури).

Вітаємо переможців!

Світлини Йосипа Марухняка