Переможці студентської науково-технічної конференції разом із ректором Юрієм Бобалом запалили Новорічну ялинку

20 грудня 2018, 12:17
Прес-служба Львівської політехніки

Підбито підсумки 76-ї студентської науково-технічної конференції, котра проводилася в Національному університеті «Львівська політехніка» впродовж жовтня 2018 року. З цієї нагоди в актовій залі головного корпусу відбулися урочисті збори, на яких були присутні переможці конференції, очільники університеті та навчально-наукових інститутів. Вступним словом її відкрила керівник науково-дослідної частини університету Лілія Жук.

Вітаючи переможців студентської науково-технічної конференції, ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало підкреслив важливість і корисність також творчого змагання студентів-дослідників. Він подякував їм за активну участь в науково-технічній роботі, наголосивши, що у Львівській політехніці завжди студент був на першому місті, це основна ударна сила. Ректор висловив сподівання, що кращі з них невдовзі поповнять лави здобувачів вчених звань і ступенів в університеті та привітав усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим.

Згідно із наказом ректора переможцями 76-ї студентської науково-технічної конференції стали 72 студенти, котрі презентували 16 навчально-наукових інститутів університету. Перші місця здобули Мар’яна Парнета, Катерина Біканова, Максим Шістка, Роман Кусяк, Сергій Майоров, Петро Дичук, Діана Мірзоєва, Назарій Сокло, Дмитро Новак, Анастасія Штундер, Віталій Кінах, Ганна Свинаренко, Роман Худзік, Назар Нагурський, Костянтин Мироненко, Артур Мазур.

Їм, а також другим та третім призерам вручені дипломи, премії, сувеніри тощо.

Переможців віншували бандуристки народної капели «Заспів». А по завершенні урочистості вони разом із ректором університету Юрієм Бобалом запалили новорічну ялинку.